Zboží

Zorganizovaný kancelářský stůl? Začněte tuto filozofii praktikovat a staňte se úspěšným!

Za úspěchem stojí tvrdá dřina. Věděli jste však, že na vaši úspěšnost může mít vliv i taková věc, jakou je uklizený kancelářský stůl? Je vědecky dokázáno, že pokud si na stole udržujete pořádek, jste nejen v lepším psychickém stavu, ale zvyšuje se i vaše efektivita. I když se možná cítíte lépe tehdy, pokud máte na vašem stole i věci nepotřebné, přece jen to občas zdržuje. Zorganizujte si jednou provždy váš kancelářský stůl i vy!

organizace

Úspěch díky kancelářskému stolu


Pokud již pracujete v jakýchkoli prostorách, kancelářský stůl je vaším nejbližším pomocníkem. Mnoho lidí má však tendenci na svůj stůl pokládat téměř všechno. Myslete však na to, že každý stůl má omezenou kapacitu. Nelze na něj donekonečna ukládat vše, co vám přijde pod ruku. Zorganizujte si ho tedy tak, abyste měli vše potřebné hned po ruce a vše nepotřebné mimo dosah. Základem je třídění. Vytřídit všechny staré věci, které nám již neslouží je důležité, protože zabírají prostor pro to, co nám ještě může při práci pomoci. Jedná se například o staré pera či tužky. Toho, co vám neslouží, se vždy zbavte – nejlepší je věci házet přímo do koše.

Na pracovní stůl nepatří ani množství zbytečností, o kterých si možná myslíte, že dělají váš stůl krásnějším. V případě uspořádaného stolu je minimalismus skutečně na místě. I když se vám možná zdá, že máte stůl uklizený, na ostatních může mnoho věcí působit jako nepořádek. Když se vám podaří úspěšně zbavit nepotřebných věcí, přichází fáze pořádání. V této fázi dochází k úklidu všeho, co se na vašem stole nachází. Základní pracovní pomůckou bude pro vás váš počítač. Snažte se tedy, abyste v blízkosti měli co největší řád. Dobrým způsobem, jak po sobě zanechat pořádek, že používání pořadačů, a to ať už na papíry nebo na pera. Do organizérů si dokážete založit prakticky cokoliv a dobrou věcí je i to, že se vám podaří ve věcech udržet pořádek.

stůl

Kancelářský stůl jako klíč k vašemu úspěchu


Ke kancelářskému stolu bez pochyb patří i složky či police. Na trhu dnes už dostat i kancelářské stoly, které mají několik zásuvek, do kterých skryjete všechno nezbytné. Pokud i vy chcete mít takový stůl, navštivte https://worklife.cz/, kde najdete jejich bohatou nabídku. Staňte se úspěšným v práci i vy!

Mohlo by se vám také líbit...