Business

Záložní zdroj elektrické energie pro všechny

Venkovní eventy, kulturní akce nebo třeba odstávka ve firmě. Existuje mnoho důvodů, kdy a proč využít elektrocentrály. Zařízení tohoto typu nachází bohaté uplatnění nejenom na jednorázové záležitosti, ale také pravidelně, v určitých intervalech. Co je však u těchto zařízení důležité? Kromě správně vybraného zařízení je to hlavně odborné uvedení do provozu. To přitom může provádět jenom zaškolený specialista, který má s elektrocentrálami dostatečně bohaté zkušenosti. V opačném případě hrozí, že při zapojení bude opomenu i zásadní věc, což může mít negativní vliv na životnost zapojených zařízení či spotřebičů.

800kva

Důležité je vědět, komu důvěřovat

Každá půjčovna elektrocentrál se vám bude snažit poskytnout kvalitní, spolehlivé, bezproblémové a cenově dostupné zařízení. Zpravidla u každé takové půjčovny se vám to opravdu vyplní, avšak kamenem úrazu bývá právě zapojení. To je nutné provést s ohledem na účel, ke kterému jste si tohle zařízení pořídili. Pokud totiž půjde o nějakou jednorázovou akci, a to třeba místní pouť nebo provoz zábavních strojů, pak je možné, že odběr proudu bude velmi kolísat. V takovém případě při nevhodném zapojení může neustále vypadávat jistič, který bude nastavený tak, aby se přepnul při překročení určité maximální hodnoty. Tato maximální hodnota je přitom naprosto běžná a z krátkodobého pohledu nemá vliv na přetížení jednotky.

Postupujte chytře a využívejte vlastní zdroj energie naplno

Protože vyrábět si elektrickou energii svépomocí je někdy zkrátka potřebné, je dobré mít jasno v tom, co to obnáší. Ať už využijete půjčovnu nebo si nějaký agregát pořídíte, můžete mít jasno v tom, že tato zařízení budou splňovat všechno, co byste od nich mohli očekávat:

130kva_01

  • Nízká spotřeba paliva
  • Nízká hladina hluku
  • Dostatečně dimenzované zdroje
  • Spolehlivost a stabilita
  • Možnost pracovat krátkodobě v nadvýkonu

Mohlo by se vám také líbit...