Zboží

Váš ochránce stále s vámi

Přestěhovali jste se do nového města a bohužel jste zaznamenali už několik krádeží, nebo dokonce loupeží v blízkém okolí. Zprávy o takových incidentech vás samozřejmě nenechávají klidnými a hledáte cestu, jak ochránit nejen svůj majetek, ale také svou osobu.

box

V letním období jsou vám procházky za městem velmi příjemné. Stezka vede kolem řeky, a protože je dlouho světlo a hezké počasí, potkáváte po cestě i celou řadu dalších osob. Najednou však vystřídá léto podzim, dny se začnou zkracovat a tam, kde kolem vás dříve procházely téměř celé zástupy, jste najednou jen vy a váš malý čtyřnohý kamarád. Ten by se však za ochránce dal počítat jen stěží, určitě by ještě případného útočníka náležitě radostně přivítal. Oblíbené trasy se však nechcete vzdát ani v podzimním a zimním období. Je třeba najít způsob, jak si oblíbené procházky dopřát i nadále, a přitom se cítit v naprostém bezpečí. I vám jistě pomohou paralyzéry.

Nenápadný pomocník

Velkou výhodou je, pokud můžete v situaci, kdy se cítíte ohroženi, využít momentu překvapení. V tom vám velmi pomohou paralyzéry, které vypadají jako běžný předmět denní potřeby, co obvykle nosíte u sebe v ruce, nebo příruční tašce. Může se skrývat v podobě běžného deštníku, mobilního telefonu, nebo kapesní svítilny. Každý z nich však dokáže útočníka během několika vteřin dokonale ochromit a vám poskytne prostor, jak se ukrýt v bezpečí a přivolat pomoc.

bezmoc

Legálně a spolehlivě

Ano, paralyzér je velmi výkonná a velmi účinná zbraň. Jeho použití se však nemusíte obávat. Má za úkol jen dočasně znehybnit agresora, avšak působí bez jakýchkoliv trvalých následků. Jeho využití jako prostředek osobní ochrany je zcela legální a na trhu jsou dostupné v nejrůznějších modelech a provedeních.

Seznamte se s jejich jednoduchým použitím a vyberte si, jak bude vypadat váš příští spolehlivý ochránce.

Mohlo by se vám také líbit...