Zboží

Nová kabelka nemusí být nic výjimečného

Máte snad slabost pro nové a nové kabelky, které nutně potřebujete k Vašim oblečkům? Je pro Vás nová kabelka důvodem k nákupu vhodného kostýmku, nebo k novým botám? Někdo takovému způsobu nákupu říká marnotratnost. Ale není to spíš jenom taková malá závist? Určitě byste si nekupovala oděvní doplňky tak, aby Vaše rodina hladověla. Nebo ano? Ale ne, to je jen žert.
Jestli Vás nezdržují a neobtěžují časté výměny obsahu kabelek do těch druhých, potom je vše v pořádku.

luxusní kabelka

Udělejte zlým řečem konec.
A jestli Vám někdo stále dává najevo, že jste marnotratná, měla byste takovým řečem udělat utrum! Pusťte se klidně do debaty o tom, proč Vám není zatěžko nechávat peníze v obchodech za nové kabelky, se kterými se cítíte skvěle!
Nikdo není dokonalý, každý má něco rád mnohem víc, než je zdrávo.
Víte, každý člověk má nějakou tu neškodnou úchylku, za kterou se může stydět, ale také nemusí.

· Vy se také nepozastavujte nad tím, že někdo věnuje denně úklidu domácnosti veškerou svou energii a čas.
· Nerozčiluje Vás, když se někdo stále mazlí se svou sbírkou poštovních známek.
· Vy dokážete pochopit, když někdo celé léto stráví zavařováním plodů z vlastní zahrádky, aniž by ji i v době dovolené opustil.
· Nebo naopak, někdo si nedokáže představit, že by neodjel nejméně dvakrát do roka k moři.

černá kabelka

A všechno stojí peníze. Každý je prostě vydává za něco jiného. Ale každému to dává spokojený a příjemný pocit štěstí! Právě proto by Vaše okolí mělo pochopit i Vaši radost z každé nové kabelky!
Jak úžasné je vlastnit jeden šedivý kostýmek, který Vám, mimochodem sekne, a k němu mít v dokonalém souladu boty a kabelku. Samozřejmě, že ne pouze v jednom provedení. Ale sady v různých barvách, v rozmanitých provedeních. Přesto, že se budete oblékat pravidelně do jednoho oblečení, ale přitom měnit kabelku modrou, béžovou, červenou, budete vypadat pokaždé jinak! Vy vlastně ušetříte na oblečení!

Mohlo by se vám také líbit...