Zboží

Flanel jako ideální látka pro děti i dospělé

Ještě nedávno mnoho žen netrpělivě čekalo na nové vydání Burdy, aby si mohly ušít pěkné nové oblečení, protože v obchodech ho bylo žalostně málo. Dnes se šití do módy vrací. Obchody oblečením přetékají a výběr je obrovský. Přesto má šití své kouzlo. Díky neskutečné nabídce materiálů, vzorů a barev si můžeme ušít oblečení, které bude střihem lahodit přímo naší postavě. Vybereme si přímo vzor, který nám lichotí a líbí se nám. A hlavně můžeme přizpůsobit každé části těla potřebnou velikosti, což ocení především ženy s určitou nesouměrností postavy. A jako bonus se jedná o krásný koníček, který dává prostor naší kreativitě. Vlastní šicí stroj také ocení maminky malých dětí, protože spotřeba dětských tepláčků, legín, triček a pyžam je opravdu velká.

člověk v horách

Dnes už nás nedostatek látek netrápí. Výběr je obrovský. Barvy a vzory snad člověk ani nespočítá a materiálů je také mnoho. Velmi oblíbený je v dnešní době například úplet pro trička a šaty, teplákovina na mikiny a tepláky, příjemná a kvalitní bavlna ve všech svých variantách a mnoho dalších materiálů.

Trochu opomínaným materiálem je flanel. Dříve tolik oblíbená látka, která je teplá a velmi hebká. Skvěle se hodí na teplá pyžama a košile. Flanel je nejen teplý, ale také velmi příjemný materiál, který kromě oblečení využijete také na povlečení, dětská hnízda, nebo hračky.

flanel

Vybavíte si při slově flanel dřevorubeckou kostkovanou košili? Není se čemu divit, jedná se o své doby nejběžnější vzor pro flanel, který je i dnes velmi módní. A obchody jsou košilí a také šatů v dřevorubeckém stylu plné. Pokud je pro Vás tento vzor už trochu okoukaný, nesmutněte. Prima obchod Vám přináší vzorů a barev mnohem více. Najdete zde krásné a kvalitní jednobarevné flanelové látky, ale také mnoho (nejen) dětských vzorů, včetně velmi oblíbených jednorožců.

Dejte průchod své kreativitě a vyberte si látku pro Vaše tvoření.

Mohlo by se vám také líbit...